Flott feiring av 90-årsjubileumet

Søndag 1 mai ble klubbens 90 års jubileum feiret for alle klubbens medlemmer og venner på Lyngbø parken. Dette ble en fantastisk dag med massevis av aktiviteter, grilling og kakebord. Alt sammen gratis for de fremmøte. Det ble veldig stor oppslutning om arrangementet i solen og det så ut som at alle koste seg. Vi takker aller fremmøte og ikke minst arrangementskomiteen og alle lagene med foreldre som bidro til en flott feiering.

Full konsentrasjon ved pilkast

Sekkeløp

Det var lange køer og tålmodige barn

Dart for både håndball og fotball

Det var lange køer både foran slush, popcorn og hamburgerbodene

Kaste ertepose på blikkbokser er en populær klassiker

Hoppeslott

Både store og små i Lyngbøfamilien koser seg

Sumofotball

I kafeen bugnet det over av kaker og andre fristelser

Kafeen